درباره-فارس-وردپرس-طراحی-سایت-پشتیبانی-سایت-پزشکی-شرکتی-تولید-محتوا-سئو-طراحی-وردپرس
فارس وردپرس و خدمات حرفه ای

درباره ما و خدمات ما بیشتر بدانیـد

طراحی گرافیک

علاوه بر رعایت استانداردها ، کیفیت بصری سایت ، به شاخص طرح های گرافیکی بصورت مستقیم مرتبط بوده و تیم گرافیست فارس وردپرس این مهم را به خوبی پوشش می دهد

تولید محتوا

تولید محتوای ارزشمند و با کیفیت و کاربر پستد ، به انضمام راهکارهای تولید محتوای سودمند و با بازدهی خوب ، از وظایف بخش تولید محتوا در سایت فارس وردپرس است  ما همواره در تلاش هستیم که برای سایت های طرف قرارداد هموطنان عزیزمان در زمینه وردپرس محتواهایی مفید و ارزشمند تولید کنیم تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

طراحی سایت

هدف ما از طراحی سایت های حرفه ای ، با مدیریت آسان و راحت ، ربودن گوی سبقت توسط شما از رقبا بوده تا در دنیای نامتناهی اینترنت درخشان تر از دنیای واقعی بدرخشید

سئو و امنیت

قطعاً هیچ چیز جای کیفیت را نمی گیرد ، یکی از مهمترین اصوا ما در فارس وردپرس در مبحث طراحی سایت ، سئو مطالب و تصاویر و حفظ امنیت سایت و پیاده سازی اصول سئو و بهینه سازی و امنیت در سایت است ، ما در فارس وردپرس علاوه بر رعایت اصول مذکور ، با استفاده از محصولات اورجینال بصورت ذاتی امنیت و سرعت بیشتری را برای سایت شما به ارمغان می آوریم

طعم خوب سایت و پشتیبانی لذت بخش !

چرا فارس وردپرس بوجود آمد؟

بعد از چند سال فعالیت در حوزه راه اندازی کسب و کارهای دیجیتال، طراحی سایت و خدمات بازاریابی دیجیتال به این نتیجه رسیدیم که اکثر افرادی که به دنبال این خدمات بودند از چند مشکل همیشه گله داشتند:

بدقولی طراحان وب سایت یا شرکت های طراحی وب سایت و پشتیبانی نامناسب بعد از طراحی سایت

وجود لینک و بک لینک های مخرب در قالب ها و افزونه ها توسط برخی همکاران فروشنده در مارکتهای معتبر ایرانی 

ارائه ندادن خدمات مورد نیاز برای رشد و درآمدزایی وب سایت به صورت یکپارچه و کارآمد توسط شرکت ها یا افراد مرتبط

این موارد سبب شد که ما به فکر راه اندازی مجموعه ای تخصصی در دو زمینه شرکتی و پزشکی برای شما دوستانی که به دنبال داشتن وب سایتی کارآمد با درآمد عالی هستید بیفتیم. این گونه بود که فارس وردپرس با مدیریت رضا موسوی ( طراح و توسعه دهنده وب) و چند تن از دوستان فعال و متخصص در حوزه های تخصصی دیگر وب سایت راه اندازی شد.

قبل از انعقاد قرارداد با ما، اولویت کاری ما دادن آگاهی و اطلاعات لازم به شما  مشتریان عزیز است تا با آگاهی کامل نسبت به ادامه کار تصمیم گیری نمایید. از زمان شروع پروژه شما تا زمانی که به ما نیاز داشته باشید، لحظه به لحظه در کنارتان هستیم و تعهد می دهیم که تمام تلاش خود را می کنیم تا به اهداف خود برسید.

مجموعه ما در تیم پشتیبانی فارس وردپرس موفقیت خود را در همراهی با مخاطبین خود و پشتیبانی سایت های طرف قراردادش می داند. ما بصورت کامل در بخش پشتیبانی آماده ایم تا مشکلات را برای شما حل کنیم و اگر کمبودی در محصول باشد با دریافت فیدبک های مناسب از شما آنها را مرتفع سازیم.

ما سعی میکنیم  در طول هفته از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در خدمت شما عزیزان باشیم. البته این مورد بجز پنج شنبه ها و تعطیلات می باشد که شرکت تعطیل است ولی باز هم به همت تیم ما در این روز ها نیز پشتیبانی ارائه گردیده است و ما هیچ وقت شما را تنها نخواهیم گذاشت.

پیشنهاد می کنیم آموزش تشخیص و یک فیلم کوتاه از وجود لینکهای مخرب مارکت های معروف ایرانی در قالبهای ارائه شده توسط آنها را اینجا ببینـید